Odpoczynek z partnerem lub z przyjaciółką?

Odpoczynek z partnerem lub z przyjaciółką?

Wczasy z partnerem czy z kumpelą?
Kiedy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego typu urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W takim razie z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga jedna druga lub Twoi szaleni i dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć walory i niedociągnięcia.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z kumpelą – zalety
Jeśli ferie są na plaży, na kempingu lub też pokrewnych okolicznościach – dużo ludzi odważnie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi są w stanie przeżyć bajeczne przygody. Jest tak wiele ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a bardzo dobre jest to, że macie takie same zamiłowania jakimkolwiek zagadnieniem. To także całe wiele idealnego czasu na rozmowę podczas podróży. Możecie wymieniać się poradami i sztuczkami – w końcu przyjaciele są bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, znacznie więcej swobody i o wiele bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – pozytywy
Dosadnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie należy z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Jednakże nieraz defekty takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco oczywiste np. będąc na wakacjach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, dbać o nienagannie gładką skórę, czy idealnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na więcej lenistwa. W końcu jednak przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama więc zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.